Izstāde “Transformācija”

24.08-02.09 Marijas iela 11, Centrs, Rīga (ieeja bez maksas)

“Mēs izvēlamies transformēties un esam spiesti to redzēt citos, bieži vien atdaloties no otra cilvēka bijas. Transformācija ir polāra, divpusēja, un tieši tāpēc, tā ir nelaužama eksistences sastāvdaļa. Izstāde pozicionē personu novērotāja skatupunktā – pārbūves, pilnveidošanās un atkāpšanās izskatīšanai. Tās mērķis ir likt auditorijai atcerēties, ka transformācija ir neizbēgams process, lai neieslīgtu mūžīgā stagnācijā,” izstādes konceptu skaidro tās kurators Mārtiņš Mežulis.

Izstādi tās pilnā krāšņumā varēs apskatīt tikai 2. septembra vakarā, kā to paredz tās koncepts. Sākot no 24. augusta, katru dienu izstāžu zālē darbosies viens no desmit māksliniekiem, kurš pievakarē, plkst. 18.00, izstādīs savu mākslas darbu.

Izstādē piedalās Krišjānis Beļavskis, Alise Gaile, Hugo Pētersons, Paula Punkstiņa, Karīna Karahona, Niklāvs Kalniņš, Marta Terehova, Holgers Folkmanis, Elizabete Dimpere un Emīls Mozga, Rasmus Marks un Mārtiņš Mežulis. Izstādītie eksponāti pārstāvēs tādus mākslas žanrus kā gleznošana, fotogrāfija, instalāciju māksla un digitālā jeb 3D māksla.

Izstādes Transformācija gars turpināsies arī ārpus četrām izstāžu zāles sienām ar tematisku ievadmateriālu: deviņas sarunas, kuru dalībnieki iztirzās sev tuvu, transformatīvu pieredzi kādā no Eiropas Savienības valstīm. Deviņas sarunas būs klausāmas un skatāmas De.ģenerācija Instagram un Facebook kontos.

Izstādi tuvāk ir iespējams apskatīt katru izstādes dienu programmā norādītajos laikos, kad uz vietas darbosies izstādes performanču veidotāji. Programmai sekot līdzi ir iespējams De.ģenerācija kalendārā, kā arī oficiālajā @de.generacija Instagram profilā.

Mākslinieku platforma jaunajiem māksliniekiem, kuri savu viedokli labprātāk pauž radošā un netradicionālā veidā.

Tērbatas iela 74a, Rīga, Latvija, LV1001

degeneracija@klubsmaja.lv

birojs@klubsmaja.lv

© 2022 De.generacija

Cookie Policy

Šī mājaslapa izmanto Cookies, lai nodrošinātu labāko mājaslapaspieredzi