HADESS

Kas ir Hadess?

Hadess ir jauno prozaiķu apvienība, kuras mērķis ir popularizēt jauniešu iesaisti Latvijas kultūras pasākumos, precīzāk, literārajā lauciņā. Radot prozu, esam daļa no mākslas.

Kopš 2021. gada vasaras darbojamies De.ģenerācijas paspārnē.

Ko dara Hadess?

Hadesa biedri ir aktīvi jaunieši, kas apvienības ietvaros, organizē pasākumus, radošās darbnīcas, piedalās projektos un konkursos, lai apkārtesošos cilvēkus informētu par mūsdienu literatūras norisēm lielākā un mazākā mērogā. Mēs uzskatām, ka vārdam ir spēks un jauniešiem mākslā un literatūrā ir milzu potenciāls, kuru kopīgi sasniegt vēlamies palīdzēt ikvienam jaunajam māksliniekam, kas sevī saskata vēlmi paust viedokli un izpausties radoši lieliskā komandā. 

Hadess piedāvā iesaistīties tikko dzimušas apvienības darbībā, kopīgiem spēkiem palīdzot tai augt un attīstīties. Pie mums Tev paveras iespējas iegūt informāciju, atbalstu, kontaktus, domubiedrus un, galvenokārt, vietu, kur izpausties. 

Šeit tu vari attīstīt savus talantus ne tikai rakstniecībā, bet arī apgūt kā veiksmīgi strādāt komandā, organizēt pasākumus, īstenot projektu idejas u.c. vērtīgas prasmes Tavai nākotnei.

KĀ PIEVIENOTIES HADESAM?

Lai kļūtu par daļu no kolektīva, sūti savu motivācijas vēstuli un portfolio uz de.generacija@klubsmaja.lv un mēs atbildēsim tuvāko dienu laikā.

MŪSU KOMANDA

LIENE (JPA “Hadess” dibinātāja)

“Lasītājs arī ir mākslas sastāvdaļa” – Ļevs Tolstojs

EŠLIJA

“Mana dzīve ir melnraksts manai daiļradei.”

PATRĪCIJA

“Vislabākā mīlestība ir tā, kura netiek īstenota, vislabākais teksts – tas, kurš netiek uzrakstīts.”

LAURA

”Es dodos mēklēt lielo varbūt.” – Fransuā Rablē

PIEVIENOJIES JAUNO PROZAIĶU GRUPAI “HADESS”!

OPEN CALL!

Hey, vai tev patīk proza? Vai vēlies kļūt par rakstnieku? Vai meklē ambiciozus domubiedrus, ar kuriem sasniegt literārās virsotnes?

2021. gada vasarā mākslas platformas De.ģenerācija paspārnē ir dzimusi Jauno prozaiķu apvienība “Hadess”, un, ja tevi saista rakstniecība, tad šī iespēja iesaistīties ir domāta tieši tev!

Ja vēlies pievienoties vai radies kāds jautājums, raksti uz Hadess Instagram kontu @jpa.hadess vai uz de.generacija@klubsmaja.lv e-pastu!

Mākslinieku platforma jaunajiem māksliniekiem, kuri savu viedokli labprātāk pauž radošā un netradicionālā veidā.

Tērbatas iela 74a, Rīga, Latvija, LV1001

degeneracija@klubsmaja.lv

birojs@klubsmaja.lv

© 2022 De.generacija

Cookie Policy

Šī mājaslapa izmanto Cookies, lai nodrošinātu labāko mājaslapaspieredzi