De.ģenerācija

 


Izstāde “De.ģenerācija” jeb visa sākums un atklāšanas pasākums Autentikā 2019. gadā…

Izstādes “De.ģenerācija” atklāšanas pasākums notika 2019. gada 3. novembrī, un līdz ar to radās arī tāda paša nosaukuma platforma māksliniekiem. Ekspozīciju mērķis bija veicināt jauno mākslinieku izaugsmi, sniegt iespēju popularizēt sevi un savus darbus plašākai sabiedrībai, kā arī veicināt komunikāciju un sadarbību mākslinieku un interesentu starpā.

Izstāde atradās trīs vietās: Kultūras telpā “Autentika” (03.11. – 08.11), Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē (11.11 – 17.11) un K57 telpās (22.11 – 26.11). Secīgi varēja redzet mākslas darbus tēmās: brīvība, vienlīdzība un cilvēktiesības.

Tā kā šī bija ceļojošā ekspozīcija ar vairākām tēmām, kurās māksliniekiem izpausties. Kopumā 3 nedēļu laikā bija iespējams apskatīt vairāk nekā 50 darbu. To starpā tika pārstāvēta gan glezniecība, gan foto un video māksla, gan tēlniecība un pat apģērbu apdruka. Mums ar atklāšanas pasākumi vien nepietika, tāpēc otro reizi ar māksliniekiem tikāmies K57 telpās šīs izstādes noslēguma pasākumā, ko pavadījām dažas muzikas skaņās un pateicības vārdos.

Liels paldies Livonia “Mežezers” par palīdzību atklāšana pasākuma svinīgās noskaņas radīšanā! Pateicamies “Autentika”, LU SZF un K57 par īslaicīgu mājvietas sniegšanu. Un galvenais paldies visiem māksliniekiem, kas nebaidījās sevi pierādīt.


Mūžīgi pateicīgi par mums sniegto palīdzību izstādes realizēšanā biedrībai Klubs “Māja”.

– De.ģenerācija komanda

Mākslinieku platforma jaunajiem māksliniekiem, kuri savu viedokli labprātāk pauž radošā un netradicionālā veidā.

Tērbatas iela 74a, Rīga, Latvija, LV1001

degeneracija@klubsmaja.lv

birojs@klubsmaja.lv

© 2022 De.generacija

Cookie Policy

Šī mājaslapa izmanto Cookies, lai nodrošinātu labāko mājaslapaspieredzi