KARANTĪNA

VIRTUĀLĀ IZSTĀDE “KARANTĪNA”
https://www.instagram.com/p/B-6-_WhABWr/

No 2020.gada 16. aprīļa līdz 16. jūnijam Instagram kontā  @de.generacija norisinājās virtuāla izstāde “Karantīna”. Izstāde tika veidota ar mērķi izvilkt māksliniekus no purva, kas smacēja mūsu māsliniecisko daļu, un izpaust sevī uzkrātās emocijas mākslā.

Kopumā tika iesūtīti 66 darbi, lielākoties no Latvijas, taču bija arī interesenti no dažādām Eiropas Savienības dalībvalstīm. Darbi bija visdažākās formās: muzikāli darbi, video, gleznas, fotogrāfijas u.c.

Mums ir liels gandarījums, ka sasniedzām plašu sabiedrības daļu. Izstādē piedalījās ne tikai  jaunieši, bet arī pieaugušie cilvēki un pāris amatnieki, kas saskatīja vēlmi līdzdarboties.

Izstādes organizēšanā iesaistījās visa mūsu radošā komanda, tostarp Jānis Ankravs, Mārtiņš Mežulis, Krista Undīne Skutele, Terēze Teibe un Vilhelms Bērziņš, kuri iesaistījās gan darbu atlasē, gan arī to izvietošanā mūsu Instagram kontā. Liels palīgs bija arī mūsu lieliskā Elizabete Dimpere ar savu grafisko dizaineru komandu.

Mēs izvēlējāmies neierobežot māksliniekus, lai gūtu vairāk izpratni par visas sabiedrības izjūtām šajā neierastajā situācijā. Tas noveda pie patiesām mākslinieku sajūtu izpausmēm.

 


“[..]izvilkt māksliniekus no purva, kas smacēja mūsu māksliniecisko daļu, un izpaust sevī uzkrātās emocijas mākslā…” /Jānis Ankravs par izstādi “Karantīna” /Jānis Ankravs par izstādi “Karantīna”

Ieskats izstādes “Karantīna” mākslinieku iesniegtajos darbos.

Vairāk par māksliniekiem, kā arī citus izstādes darbus iespējams aplūkot platformas Instagram profilā.

Mākslinieku platforma jaunajiem māksliniekiem, kuri savu viedokli labprātāk pauž radošā un netradicionālā veidā.

Tērbatas iela 74a, Rīga, Latvija, LV1001

degeneracija@klubsmaja.lv

birojs@klubsmaja.lv

© 2022 De.generacija

Cookie Policy

Šī mājaslapa izmanto Cookies, lai nodrošinātu labāko mājaslapaspieredzi